your brand storyteller.
creative agency
0   /   100

Uzņēmuma identitāte, zīmola veidošana.

Uzņēmuma vizuālā identitāte parāda ATTIEKSMI.

Katram uzņēmumam ir zīmols - tā ir identitāte. Tas ir veids kā uzņēmums tiek vizuāli uztverts un redzams klientiem un konkurentiem. Identitāte var tik veidota stratētiģiski, tā var tikt izveidota steigā vai radusies “nejaušības” pēc. Jebkurā gadījumā, tā parāda uzņēmuma ATTIEKSMI - kā uzņēmums vērtē pats sevi, kā ciena klientu un kādu vērtību tiem vēlas sniegt - vizuāli un saturiski. 

Uzdod sev vienu jautājumu - kāda ir mana attieksme, kāda ir mana IDENTITĀTE un vai tā parāda pareizo ATTIEKSMI. 

Mēs ticam, ka zīmols nav tikai logo vai krāsu palete, tas ir jebkurš vizuālais elements, kas ir mijiedarbībā ar klientiem.

Dizains - spēcīgs rīks, ja izmantots stratēģiski.

Dizains šajā sakarā ir svarīgs elements - tas ir pirmā iespaida veidošanas rīks. Kvalitatīvs un pārdomāts dizains var pastāstīt stāstu par uzņēmumu daudz efektīvāk nekā vārdi. Vizuālais priekšstats, kas tiek radīts ar identitātes palīdzību, ir kā prezentācija uzņēmuma vērtībām, darbības veidam un attieksmei pret klientiem.

Mūsu mērķis ir radīt dizainu, kas ne tikai ir pievilcīgs vizuāli, bet arī atspoguļo uzņēmuma personību un būtību. Tas palīdz uzņēmumiem izcelties konkurences vidū un radīt ilgtermiņa saikni ar klientiem. 

 

Attieksme un zīmols ir savstarpēji saistīti.

Pareizā attieksme veicina stipru zīmolu un otrādi. Tāpēc mēs esmu pārliecināti, ka uzņēmuma zīmols ir tā attieksme. Kā uzņēmums pozicionē sevi apkārtējie - tas veido ne tikai identitāti, bet arī klientu uzticību un saikni, kas ir būtisks uzņēmējdarbības veiksmes elements.

Veidosim attieksmi, kas atbilst uzņēmuma stratēģijai, kas piesaista īsto klientos, ir sinerģījā ar pamatvērtībām. Mūsdienās vairs nav vietas vidusmērībām un nepārdomātiem risinājumiem - tirgus ir ļoti piesātināts un klienta uzmanību noturēt ir ļoti grūti. 

Aģentūra IS NOT - ar asu radošumu un stratēģisku pieeju,  atklāj uzņēmumu slēpto potenciālu, lai būvētu autentiskas, saistošas un vērtīgas zīmolu personības.

6
Years in branding
125
Happy Clients
6381
Coffee Drunk

Let's get together and make not bad branding & right decisions.

info@is-not.com

+371 20127391

en_USEN
Let's chat
1
💬 Question?
Hello 👋